لوگو آمینه گستر
درباره آمینه گستر بیشتر بدانید:

شرکت آمینه گستر با دارا بودن بیش از 30 سال سابقه در صنعت دام و طیور کشور فعالیت خود را در سال 1363 بعنوان یکی از نخستین واحدهای فول اتوماتیک تخمگذار در ایران و با تولید تخم مرغ و گوشت آغاز کرد و در سالهای پس از آن با مطالعه و پژوهش در خصوص تولید مکمل های دام و طیور و آبزیان اقدام به ورود بدین عرصه نمود که حاصل آن تاسیس شرکت سهامی خاص آمینه گستر و کارخانه این شرکت برای تولید مکمل های غذائی و درمانی و با سرمایه گذاری خصوصی و سهامداران خانوادگی در سال 1375 بود.

از همان سال های ابتدائی، شرکت آمینه گستر علاوه بر تولید محصولات مورد نیاز آن زمان کشور، با تاکید بر تخصص و نوآوری پژوهش های زیادی را بر روی نیازهای آتی صنعت دام و طیور کشور انجام داد به گونه ای که نیازهای صنایع جدید الورود و نوپا نیز از نگاه تخصصی این شرکت دور نمانده و هم اکنون این شرکت علاوه بر تولید مکمل های تخصصی نژادهای گوناگون ماکیان صنعتی مانند:Ross, Cobb, Hy-Line, Arbor Acres, Hobard, Bovense, Indian River, Lohmann, Rowan Ranger and Shaver, وغیره. با تولید مکمل های تخصصی شترمرغ، بوقلمون، اسب های ورزشی و پرورشی، مکمل های تخصصی آبزیان و حیوانات خانگی شامل سگ، گربه و کبوتر بعنوان نخستین تولید کننده این محصولات تخصصی و با تولید و صادرات مکمل خرچنگ و خوک بعنوان تنها شرکت پیشرو در این خصوص در ایران و خاورمیانه شناخته می شود.

 
aminehaban

در سالهای گذشته این شرکت با تامین استانداردهای لازم مثل G.M.P ,HACCP,ISO and etc. جهت تولید در سطح جهانی موفق به کسب مجوزهای مرتبط گردیده و با راه اندازی خط تولید انواع محصولات داروئی نظیر: پودرهای محلول در آب، محلول های ویتامینه و انواع آنتی بیوتیکها با قدرت و افتخار به جرگه تولید کنندگان محصولات داروئی صنعت پیوسته است که حاصل این تلاش های خانواده آمینه گستر و کارکنان آن در بخشهای گوناگون، تولید محصولات متعدد داروئی با کیفیتی مشابه و بعضا بالاتر از محصولات اروپائی می باشد.

البته بایستی خاطر نشان کرد که شرکت آمینه گستر علاوه بر دارا بودن نامی نیک به همراه سالها تجربه و تخصص در صنعت طیور کشور، با تولید انواع مکلمل های تخصصی دام کوچک و بزرگ در بخشهای پروار و شیری و با تنوعی کم نظیر جهت تامین نیازهای دام های صنعتی در دوره های تولید، خشکی، اسپرم گیری و اصلاح نژاد در این بخش نیز حضوری فعال و پر رنگ داشته و محصولات آن در جای جای کشور مورد توجه و مصرف دامداران موفق قرار دارد.

از سوئی دیگر تجارب چند ساله این شرکت در عرصه علمی و تولید به همراه شبکه بازاریابی و فروش بسیار گسترده در سراسر کشور موجب جلب نظر برخی شرکتهای صاحب نام اروپائی جهت همکاری و در نتیجه اخذ نمایندگی محصولات آنان برای توزیع در شبکه فروش کشوری آمینه گستر گردیده است.

کیفیت محصولات تولیدی والاترین هدف شرکت آمینه گستر و اطمینان و رضایت مصرف کنندگان بزرگترین افتخار ما می باشد.

کیفیت, آمیزه ای از دانش و تعهد و ما به آن معتقد و پایبندیم

فهرست